foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w piękną akcję charytatywną „Kartka dla Blanki”. Dzieci poruszone historią chorej dziewczynki z wielkim zapałem przystąpiły do przygotowywania urodzinowych niespodzianek. Staranność wykonywanych prac oraz ilość laurek przerosła nasze oczekiwania. Już wkrótce wszystkie kartki trafią do małej Blanki. Razem możemy więcej!!!

Dania 14 września uczniowie klasy VII spędzili niezwykły czas w miejscu, niedaleko Tuchowa, w którym można poznać kulturę Indian i zintegrować się na łonie natury - wioska indiańska „Fort Wapiti” w Zalasowej.

Czytaj więcej...

15 września 2021r. uczniowie klasy czwartej naszej szkoły wraz z paniami: Lucyną Jamką oraz Anną Ogielą mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z panem Grzegorzem Kasdepke- autorem wielu bestsellerów książkowych, laureatem wielu licznych nagród i wyróżnień. Uczniowie dowiedzieli się dużo  o pracy pisarza, o historii powstania  wielu jego książek oraz o ulubionych bohaterach , takich jak: Kuba i Buba , Detektyw Pozytywka czy Kasper.

Czytaj więcej...

Dnia 16 września  uczniowie klasy V wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej  “Fort Wapiti”.  w Zalasowej . ” Można powiedzieć, że wioska jest muzeum, skansenem kultury Indian z Ameryki Północnej.

Czytaj więcej...

Zajęcia wspomagające dla klas IV - VIII pobierz