foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

Święta to czas radości, czas spędzony w gronie rodzinnym, czas suto zastawionego stołu. Niestety nie wszyscy mogą się cieszyć tym okresem ze względu na różne problemy. A zwłaszcza nie mogą się cieszyć świątecznymi smakołykami i tradycyjnymi daniami świątecznymi. W naszej gminie mieszka ok 18000 osób i proszę uwierzyć nie wszystkim wiedzie się dobrze.

Czytaj więcej...

26 marca 2021 r. odbył się etap parkowy Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Nasza drużyna w składzie: Kasia, Remigiusz i Mateusz dzielnie walczyła z drużynami ze Szkół Podstawowych z Ołpin, Turzy, Rzepiennika Biskupiego i Zalasowej jednak nie pokonała rywali. Mimo wszystko serdecznie gratulujemy udziału w konkursie.

4 marca 2021 r. nasza szkoła zorganizowała III Pieszy Rajd Tropem Wilczym. Niestety z wiadomych względów nie mógł się odbyć w terenie, ale mimo wszystko się odbył...stacjonarnie. W 10 szkołach zameldowały się 3-osobowe drużyny uczniowskie wraz z opiekunami. O godz. 8.50 nastąpiło łączenie uczestników na platformie ZOOM, by punktualnie o godz. 9.00 rozpocząć naszą uroczystość.

Czytaj więcej...

26 lutego 2021 r.  odbył się II etap XX edycji konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W etapie gminnym rywalizowały dwie drużyny między sobą: ze Szkoły Podstawowej w Buchcicach i nasza. I niezmiernie miło nam poinformować, że nasza drużyna w składzie: Katarzyna Sterkowiec, Mateusz Cygnar i Remigiusz Chaim zwyciężyła 6 punktami w pojedynku z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Buchcicach!

Czytaj więcej...