foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

A przed feriami kolejna odsłona innowacji z języka niemieckiego -Rösti! Rösti ziemniaczane to chrupiące placki, których możemy spróbować w Szwajcarii. Wersja Berner Rösti to grubo starte ziemniaki, a placki obowiązkowo podane są z chrupiącym boczkiem.

Czytaj więcej...

23 stycznia 2023 r. uczniowie klas 7a, 7b i 8 wyjechali do Kina Marzenie w Tarnowie, aby obejrzeć spektakl „Balladyna” w reżyserii Michała Hachlowskiego, w którym wystąpili aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Czytaj więcej...

Historia Bożego Narodzenia powtarza się co roku. W naszej szkole została ona przypomniana w Jasełkach, które mogliśmy zobaczyć 19 stycznia 2023roku. To barwne i kolorowe przedstawienie o przyjściu na świat Pana Jezusa w Betlejem przygotowali uczniowie naszej szkoły z klasy 4a, 4b oraz klasy 3.

Czytaj więcej...

W piątek 20 stycznia 2023 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski! W tym etapie wystartowało 7 uczniów z klas 7a, 7b i 8: Marcin Bujak, Dawid Mleczko, Wiktoria Siwak, Milena Łątka, Szymon Michalik, Bartosz Wantuch i Wiktoria Kita.

Czytaj więcej...

20 stycznia 2023 r. grupa wolontariuszy z klasy VII a naszej szkoły wraz z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu – p. Lidią Borczyk świętowała Dzień Babci i Dziadka w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w naszej miejscowości. Każda Babcia i każdy Dziadek otrzymali serduszkową laurkę.

Czytaj więcej...