foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

Do dnia 21 maja (czwartek) uczniowie klas 1-4 wysyłają pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką – im ciekawsza, tym wyższa punktacja – dowolnego charakterystycznego miejsca, budynku lub osoby kojarzącej się z krajem anglojęzycznym (np. Big Ben, Statua Wolności, Wodospad Niagara, Park Yellowstone lub jego element np. słynny gejzer, Królowa Elżbieta itp.) Proszę o pomoc rodziców w wybraniu dobrego przykładu, zwłaszcza dla tych najmłodszych uczestników. Proszę zdjęcie pracy wysłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oceniane będą: wykonanie, technika, staranność pracochłonność, samodzielność pracy uczestnika.

W dniu 21 maja o podanej wcześniej godzinie będzie wysłany quiz dotyczący kultury i wiedzy o krajach anglojęzycznych. O zwycięstwie będzie decydować szybkość i poprawność udzielonych odpowiedzi. Test będzie w języku polskim, lecz będzie również wymagał znajomości nazw w języku angielskim. Dlatego chętne osoby z klas 5-8, które chciałyby wziąć udział wquizie proszone są o wyrażenie chęci uczestnictwa poprzez wysłanie wiadomości email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 15 maja (piątek). W wiadomości proszę podać imię, nazwisko oraz klasę uczestnika.Po terminie osoby nie będą zapisywane!Osoby, które zgłoszą się do konkursu do 15 maja dostaną szczegółowe informacje odnośnie quizu.

Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni dodatkowymi ocenami z języka angielskiego.

Proszę wszystkie wysyłane mailowo prace podpisywać imieniem i nazwiskiem, klasą oraz rodzajem konkursu (piosenka, prezentacja, konkurs plastyczny lub quiz kulturowy – dla tych, którzy wezmą w nim udział)

Serdecznie zapraszamy !!!

Urszula Dąbrowska-Lachowicz

Sebastian Ryndak