foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

Konkurs na najlepszego ucznia z języka angielskiego w kategorii klasy drugiej SP ‘Word Master’:

I miejsce – Zuzanna Sikora kl. 2

II miejsce – Patryk Michalik kl. 2

III miejsce – Hubert Hołda kl. 2

Konkurs na najlepszego ucznia z języka angielskiego w kategorii klas trzecich SP ‘Word Master’:

I miejsce – Amelia Pociecha kl. 3a

II miejsce – Marcin Klimek kl. 3a

III miejsce – Klaudia Rąpała kl. 3b

Konkurs gramatyczno-leksykalny na najlepszego ucznia z języka angielskiego:

     Dla klasy 4 SP:

I miejsce – Kamila Pałucka kl. 4

II miejsce – Oliwia Sobarnia kl. 4

III miejsce – Amelia Borgula i Aleksander Łątka kl. 4

     Dla klasy 5 SP:

I miejsce – Katarzyna Sterkowiec kl. 5a

II miejsce – Remigiusz Chaim kl. 5a

III miejsce – Martyna Peszka kl. 5a

     Dla klasy 6 SP:

I miejsce – Alicja Sajdak

II miejsce – Karol Czopek

III miejsce – Martyna Bujak

Dla klasy 7 SP:

I miejsce – Julia Cygnar

II miejsce – Katarzyna Łąka

III miejsce – Jakub Hołda

Dla klasy 8 SP i 3 gimnazjum:

I miejsce – Alicja Borgula kl. 3b

II miejsce – Nikoletta Kubicz kl. 3a

III miejsce – Adrian Górka kl. 8

 

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’s sing in English’:

Kategoria Klas 3-4 SP:

I miejsce – Emilia Skrężyna kl. 3a oraz Szymon Michalik kl. 3b

II miejsce –Magdalena Kaczka kl. 3a oraz Oliwia Kita kl. 3b

III miejsce –  Karolina Stepek i Kacper Stec kl. 4 oraz Wiktoria Kita i Kamila Pałucka kl. 4

    

Kategoria klasy 5-8 SP

I miejsce – Emilia Skrężyna i Kamila Wrzos kl. 8

II miejsce – Emilia Wajda kl. 5a oraz Angelika Pudło kl. 8

III miejsce – Anna Sarad kl. 5a

 

Konkurs kulturowy na narodową potrawę oraz gazetkę o krajach Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w kategorii klas 6 – 8 SP oraz trzecich klas gimnazjalnych:

I miejsce – klasa 3a (Anglia)

II miejsce – klasa 7 (Irlandia Północna)

III miejsce – klasa 8 (Stany Zjednoczone)

 

Konkurs plastyczny  na ulubioną postać z bajek Disney’a w kategorii klas 2-3 SP:

I miejsce – Zuzanna Sikora kl. 2

II miejsce – Lena Skrężyna kl. 3a

III miejsce – Antonina Wojtanowska kl. 3a

 

Konkurs plastyczny na najciekawszy słownik obrazkowy w formie plakatu w kategorii klas 4-5 SP:

I miejsce – Katarzyna Sterkowiec kl. 5a

II miejsce – Bartłomiej Gawlik i Mateusz Rąpała kl. 4

III miejsce – Paulina Gacek kl. 5b

 

Ponadto w kwietniu po raz pierwszy w naszej szkole, a po raz drugi w Europie odbył się międzynarodowy konkurs z języka angielskiego on-line The Big Challenge. Najlepsi z naszej szkoły to:

I miejsce – Katarzyna Sterkowiec kl. 5a

II miejsce – Julia Cygnar kl. 7

III miejsce – Amelia Borgula kl. 4 i Alicja Borgula kl. 3b

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach w przyszłym roku szkolnym, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!!!

Bardzo dziękujemy wydawnictwu Oxford i Pearson za upominki, którymi mogliśmy nagrodzić naszych zwycięzców oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe !!!